Kancelaria Radcy Prawnego Jerzego Kopyry

Praktyka budowlana wymaga nie tylko szkoleń szytych na miarę, ale także doradztwa prawnego w rozwiązywaniu indywidualnych problemów naszych Klientów. Misją Kancelarii Radcy Prawnego Jerzego Kopyry jest dostarczanie Klientom rozwiązań, które minimalizują ryzyko prawne związane z nieustannie zmieniającym się otoczeniem biznesowym. Wiedza i doświadczenie oraz znajomość rynku budowlanego pozwalają nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z naszej pomocy.

Usługi prawne

Jako radca prawny specjalizujący się w szeroko pojętym prawie budowlanym, prowadzę pełną obsługę prawną inwestycji budownictwa przemysłowego (m.in. fabryk, magazynów, centrów handlowych, elektrowni, farm wiatrowych, infrastruktury transportowej, infrastruktury technicznej). Ponadto, zajmuję się sprawami reprywatyzacyjnymi oraz odszkodowawczymi, dotyczącymi nieruchomości.
Dowiedz się więcej

Rekomendacje

„Wysoko oceniamy poziom merytoryczny szkoleń. Na szczególne pokreślenie zasługuje duża wiedza praktyczna wykładowcy - p. Jerzego Kopyry, oraz jego umiejętność rozwiązywania na bieżąco, w trakcie trwania szkoleń problemów zgłaszanych przez uczestników.”
Jacobo Alvarez Correa - Członek Zarządu Iberdrola Engineering and Construction Poland Sp. z o.o.
„Jesteśmy przekonani, że umiejętności nabyte przez naszych pracowników podczas szkolenia okażą się przydatne w ich pracy zawodowej. Mamy nadzieję, że także inne firmy z naszej branży będą miały sposobność skorzystać ze szkoleń Akademii Prawa Budowlanego, do czego serdecznie zachęcamy.”
Halina Zakrzewska - Dyrektor ds. Przygotowania Realizacji Procesów Wykonawstwa, ELBUD Katowice Sp. z o.o.
„Usługa została wykonana w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Akademia Prawa Budowlanego zrealizowała szkolenie bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności.”
Jacek Czapliński - Dyrektor Wykonawczy ds. Zakupów, PKN Orlen S.A.
"Z przekonaniem polecam Akademię Prawa Budowlanego jako profesjonalnego partnera, a organizowane przez nią szkolenie jako dobrą inwestycję w rozwój kadry pracowniczej."
Paweł Łodyga - Dyrektor w Mazowieckiej Spółce Gazownictwa
„Trener, Pan Jerzy Kopyra, przeprowadził szkolenia w sposób profesjonalny i ciekawy, reprezentując wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz bogate doświadczenie praktyczne w zakresie tematyki szkoleń. Omówił interpretacje przepisów sprawiających największe trudności, orzecznictwo sądowe i problemy prawne, na które najczęściej napotykają deweloperzy. Trener jest osobą komunikatywną wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i usystematyzowany.”
Natalia Sawicka - Zastępca Dyrektora Oddziału we Wrocławiu, Dom Development S.A.
„Możemy śmiało polecić Pana Jerzego Kopyrę oraz Akademię Prawa Budowlanego wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych szkoleń z zakresu przepisów regulujących inwestycje budowlane.”
Jarosław Maciejak - Dyrektor ds. Inwestycji, NOMI S.A.