Czym wyróżniamy się spośród wielu firm szkoleniowych ?

Po pierwsze, specjalizacja:

Prowadzimy szkolenia z szeroko pojętego prawa budowlanego, bo w tej właśnie dziedzinie mamy duże doświadczenie praktyczne oraz solidną wiedzę teoretyczną. Specjalizacja wymaga nieustannego podnoszenia kwalifikacji zarówno w zakresie teorii, jak i praktyki prawa. Stąd też wykładowca Akademii Prawa Budowlanego, Jerzy Kopyra, wykonując zawód radcy prawnego, prowadzi równocześnie działalność naukową i publikuje w prasie specjalistycznej.

Po drugie, indywidualne podejście do Klienta:

Zawsze ze szczególną starannością dostosowujemy program szkoleń do wymagań Klientów, na co pozwala formuła specjalistycznych szkoleń zamkniętych, realizowanych na konkretne zamówienie.

Po trzecie, opieka nad Klientem:

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się z chwilą zrealizowania szkolenia. Poprzez newsletter, wpisy na blogu oraz materiały edukacyjne zamieszczane w panelu użytkownika, uczestnicy szkoleń otrzymują informacje o najnowszych zmianach w prawie, orzecznictwie czy interpretacjach przepisów przydatnych w ich biznesie.

dr Jerzy Kopyra

radca prawny

Właściciel i wykładowca Akademii Prawa Budowlanego, wieloletni wykładowca akademicki, prowadzi indywidualną praktykę prawniczą w Warszawie. Praktykuje, przede wszystkim, w zakresie szeroko pojętego prawa budowlanego ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji budownictwa przemysłowego. W swojej działalności naukowej i zawodowej łączy ugruntowaną wiedzę prawniczą z dużym doświadczeniem praktycznym, nabytym w renomowanych warszawskich kancelariach prawnych, takich jak "Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak", "Gide Loyrette Nouel", "Wardyński i Wspólnicy", „K&L Gates” oraz wiodących spółkach działających na rynku budowlanym. Jerzy Kopyra prowadzi szkolenia z prawa budowlanego dla firm realizujących inwestycje budownictwa przemysłowego oraz szkoli aplikantów notarialnych. Autor licznych publikacji w prasie fachowej.

Uczymy, jak unikać ryzyka prawnego w inwestycjach budowlanych.

Realizujesz inwestycje budownictwa przemysłowego ? Przeraża Cię gąszcz skomplikowanych przepisów ? Nudzą Cię niezrozumiałe komentarze prawnicze ?
Weź udział w naszych szkoleniach - minimum teorii, maksimum praktyki.

Rekomendacje

„Wysoko oceniamy poziom merytoryczny szkoleń. Na szczególne pokreślenie zasługuje duża wiedza praktyczna wykładowcy - p. Jerzego Kopyry, oraz jego umiejętność rozwiązywania na bieżąco, w trakcie trwania szkoleń problemów zgłaszanych przez uczestników.”
Jacobo Alvarez Correa - Członek Zarządu Iberdrola Engineering and Construction Poland Sp. z o.o.
„Jesteśmy przekonani, że umiejętności nabyte przez naszych pracowników podczas szkolenia okażą się przydatne w ich pracy zawodowej. Mamy nadzieję, że także inne firmy z naszej branży będą miały sposobność skorzystać ze szkoleń Akademii Prawa Budowlanego, do czego serdecznie zachęcamy.”
Halina Zakrzewska - Dyrektor ds. Przygotowania Realizacji Procesów Wykonawstwa, ELBUD Katowice Sp. z o.o.
„Usługa została wykonana w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Akademia Prawa Budowlanego zrealizowała szkolenie bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności.”
Jacek Czapliński - Dyrektor Wykonawczy ds. Zakupów, PKN Orlen S.A.
"Z przekonaniem polecam Akademię Prawa Budowlanego jako profesjonalnego partnera, a organizowane przez nią szkolenie jako dobrą inwestycję w rozwój kadry pracowniczej."
Paweł Łodyga - Dyrektor w Mazowieckiej Spółce Gazownictwa
„Trener, Pan Jerzy Kopyra, przeprowadził szkolenia w sposób profesjonalny i ciekawy, reprezentując wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz bogate doświadczenie praktyczne w zakresie tematyki szkoleń. Omówił interpretacje przepisów sprawiających największe trudności, orzecznictwo sądowe i problemy prawne, na które najczęściej napotykają deweloperzy. Trener jest osobą komunikatywną wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i usystematyzowany.”
Natalia Sawicka - Zastępca Dyrektora Oddziału we Wrocławiu, Dom Development S.A.
„Możemy śmiało polecić Pana Jerzego Kopyrę oraz Akademię Prawa Budowlanego wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych szkoleń z zakresu przepisów regulujących inwestycje budowlane.”
Jarosław Maciejak - Dyrektor ds. Inwestycji, NOMI S.A.